Een groot Engels bureau met twee ladenblokken en met een kalfslederen blad. – Jordaens N.V. Veilinghuis
Doe eens een (design)veiling - Actief Wonen
Een gefineerd bureau op leeuwenpoten met twee ladenblokken achter een deur, een centrale lade in de gordel en met glazen blad. Met bijpassende bureaustoel. – Jordaens N.V. Veilinghuis
≥ Online Veiling: Bureau 140x80 — Bureaus — Marktplaats
② Online Veiling: Bureau GISPEN — Bureaus — 2dehands
compleet directie kantoor meubilair; bureau, vergadertafel met 6 stoelen en een dossierkast van kersenhout - Memax, Online veiling van metaal, machines en gereedschap
≥ Online Veiling: Bureau Met Bergkast — Bureaus — Marktplaats
② Online Veiling: Hoekopgesteld Bureau — Bureaux — 2ememain
hoek bureau in hoogte verstelbaar - Memax, Online veiling van metaal, machines en gereedschap
bureau met vergaderdruppel 300x120 cm - BVA Auctions - online veilingen